Obrazy

wizual2Druk zdjęć/grafik na płótnie lub PCV Drukujemy zdjęcia/grafiki na płótnie typu Canvas o gramaturze 220g/m² naciągniętym na blejtramy* lub na podkładach z PCV grubości 3mm.

 

Rozmiary blejtramów/podkładów: 30 x 40 cm, 45 x 60cm, 60 x 80 cm i 75 x 100 cm. Druk odbywa się na maszynie Arizona 250 GT w technologii Océ VariaDot™ – druk atramentowy utwardzany promieniami UV porównywalny z drukiem o rozdzielczości 1440 dpi. (zobacz specyfikację druku na Arizona 250 GT).

Ta technologia gwarantuje zachowanie niezmienionych kolorów obrazu przez wiele lat. Zdjęcie/grafika drukowane są do krawędzi ( w projekcie wymagamy spad 5 mm), boki pozostają niezadrukowane (białe). Do blejtramów i podkładów z PCV oferujemy gotowe ramy drewniane (zobacz Specyfikacja ram drewnianych) w dwu kolorach – naturalne drewno i teak. Do blejtramów i ram drewnianych dołączane są uchwyty do wieszania; zawieszenie obrazów na PCV należy rozwiązać we własnym zakresie.Arizona_250GT

 

* blejtramy – ramy z listew drewnianych o przekroju 19×35 mm, szlifowane, posiadające garb odsuwający płótno od ramy (identyczne jak te używane przez malarzy do naciągnięcia płótna). Blejtramy 60 x 80 cm i 75 x 100 cm posiadają poprzeczki gwarantujące odpowiednią sztywność.

Studio Fotografii i Reklamy , KatowicePowrót na stronę główną